Escoin

Escoin Exchange: spot, vadeli ve işlem botları tek hesapta

Escoin Exchange; spot işlem, USDT teminatlı vadeli işlemler, opsiyonlar, ticaret botları, kopya işlem ve birikim ürünleri sunan bir kripto para borsasıdır. Bitcoin, Ethereum, BNB Smart Chain, Polygon, Arbitrum ve Tron ağlarından kripto yatırabilirsiniz.

Hesaplar iki adımlı doğrulama veya passkey, çekim adresi beyaz listesi, oltalama karşıtı kod ve kimlik doğrulama ile korunur.

PariteSon fiyat24s değişim
BTC/USDT81956.24-0.77%
ETH/USDT2411.13-0.57%
ELG/USDT0.28424-0.88%
BNB/USDT740.04+1.63%
SOL/USDT104.33+0.00%
TRX/USDT0.3295-0.33%
POL/USDT0.09199-1.26%
ARB/USDT0.1857+0.00%
ETH/BTC0.02944-0.17%
BNB/BTC0.009039+0.97%
SOL/BTC0.0012730-0.06%
ELG/BTC0.0000034676+0.29%